Lokale afdeling

Vlaanderen telt 72 lokale EJV-afdelingen. Deze afdelingen zijn zeer divers in hun werking van zondagschool, kinderclub tot tieneravond. Kinderen en jongeren krijgen er de ruimte om op hun niveau en op een eigentijdse en speelse manier te groeien in geloof en te ontdekken wie ze zijn. Lid worden van het EJV gebeurt steeds via de lokale EJV afdelingen. Zoek een groep in je buurt en neem contact op met de lokaal verantwoordelijke. Zij zorgen dan dat alles voor jou geregeld wordt.
Brussel Hoofdstedelijk Gewest
EJV contact:
EJV Jette
Iraanse kerk Jette
Jettesteensweg 448
1090 Jette
jette@ejv.be
Voor wie: Kids, Jong
EJV Schaarbeek
Evangelische Kerk 'Bethel' Schaarbeek
Haachtsesteenweg 403
1030 Schaarbeek
schaarbeek@ejv.be
Voor wie: Kids, Jong
Vlaams-Brabant
EJV contact:
EJV Aarschot
Evangelische Gemeente Aarschot
Rode 102
3200 Aarschot
aarschot@ejv.be
Voor wie: Kids, Jong
EJV Asse
Evangelische Christenen Asse
p/a Vosberg 7
1730 Asse
asse@ejv.be
Voor wie: Kids, Jong
EJV Dilbeek
Evangelische Gemeente Dilbeek
Brusselstraat 630
1700 Dilbeek
dilbeek@ejv.be
Voor wie: Kids, Jong
EJV Halle
Evangelische Gemeente Halle
Rodenemweg 165
1500 Halle
halle@ejv.be
Voor wie: Kids, Jong
EJV Leuven – CLC
CLC Leuven
Naamsesteenweg 355
3001 Heverlee
clc-leuven@ejv.be
Voor wie: Kids, Jong
EJV Leuven – EKL
Evangelische kerk Leuven
Sint-Jansbergsesteenweg 97
3001 Leuven
leuven@ejv.be
Voor wie: Kids, Jong
EJV Leuven – ICEL
International Church of Evangelicals Leuven 'ICEL'
Tervuursesteenweg 92
3001 Heverlee
icel@ejv.be
Voor wie: Kids, Jong
EJV Zaventem
Evangelische Gemeente Zaventem
Fabriekstraat 63
1930 Zaventem
zaventem@ejv.be
Voor wie: Kids, Jong
EJV Zoutleeuw
Evang. Gemeente Nieuwe Hoop Zoutleeuw
Predikherenstraat 1b
3440 ZOUTLEEUW
zoutleeuw@ejv.be
Voor wie: Kids, Jong
Antwerpen
EJV contact:
EJV Antwerpen
Evangelische Kerk Antwerpen
Karel Rogierstraat 8
2000 Antwerpen
antwerpen@ejv.be
Voor wie: Kids, Jong
EJV Beerse
Christengemeente Kempen, Beerse
Rijkevorselseweg 42
2340 Beerse
beerse@ejv.be
Voor wie: Kids
EJV Berchem
Christengemeente Berchem
Sint-Lambertusstraat 38
2600 Berchem
berchem@ejv.be
Voor wie: Kids, Jong
EJV Boom
Christengemeente Boom
Beukenlaan 54
2850 Boom
boom@ejv.be
Voor wie: Kids, Jong
EJV Brasschaat
Evangelische Kerk Brasschaat
Lage Kaart 324
2930 Brasschaat
brasschaat@ejv.be
Voor wie: Kids, Jong
EJV Deurne
GOV Evangelisch Centrum Deurne
Boterlaarbaan 19-21
2100 Antwerpen-Deurne
deurne@ejv.be
Voor wie: Kids, Jong
EJV Herentals
Evangelische Gemeente Herentals
Markgravenstraat 82
2200 Herentals
herentals@ejv.be
Voor wie: Kids, Jong
EJV Hoogstraten
Evangelische Gemeente Hoogstraten
Beukendreef 1
2330 Merksplas
hoogstraten@ejv.be
Voor wie: Kids, Jong
EJV Mechelen – Christus voor alle naties
Christus voor alle naties Mechelen
Nekkerspoelstraat 66
2800 Mechelen
mechelen-cvan@ejv.be
Voor wie: Kids, Jong
EJV Mechelen – Lichtpunt
Christengemeenschap 't Lichtpunt
Lakenmakersstraat 233
2800 Mechelen
mechelen@ejv.be
Voor wie: Kids, Jong
EJV Turnhout
Evangelisch Centrum Turnhout
Guldensporenlei 27
2300 Turnhout
turnhout@ejv.be
Voor wie: Kids, Jong
EJV Westerlo
Evangelische Gemeente Westerlo
Wimpstraat 4
2260 Westerlo
westerlo@ejv.be
Voor wie: Kids, Jong
EJV Willebroek
Evangelische Gemeente Willebroek
Dr. Persoonslaan 22
2830 Willebroek
willebroek@ejv.be
Voor wie: Kids, Jong
Limburg
EJV contact:
EJV Beringen
Evangelische kerk Beringen
Leemstraat 41
3582 Koersel
beringen@ejv.be
Voor wie: Kids, Jong
EJV Bilzen
Evangelische Kerk Bilzen
Spurkerweg 25
3740 Bilzen
bilzen@ejv.be
Voor wie: Kids, Jong
EJV Diepenbeek
Evangelische Gemeente Diepenbeek
Kempenstraat 70
3590 Diepenbeek
diepenbeek@ejv.be
Voor wie: Kids, Jong
EJV Genk
Evangelische Gemeente 'Paulus' Genk
Ev. Coppéelaan 31
3600 Genk
genk@ejv.be
Voor wie: Kids, Jong
EJV Ham – Leopoldsburg
Christengem. Ham-Leopoldsburg
Genebosstraat 54
3945 Ham
ham@ejv.be
Voor wie: Kids, Jong
EJV Hasselt
Evangelische Gemeente Hasselt
Runkstersteenweg 303
3500 Hasselt
hasselt@ejv.be
Voor wie: Kids, Jong
EJV Houthalen
Christengemeente Houthalen
Guldensporenlaan 24 B
3530 Houthalen
houthalen@ejv.be
Voor wie: Kids, Jong
EJV Houthalen-Oost
Ev. Gemeente Immanuel Vzw Houthalen
Seringenstraat 4
3530 Houthalen
houthalen-oost@ejv.be
Voor wie: Kids, Jong
EJV Kortessem
Evangelische Gemeente Kortessem
Kerkplein 14
3720 Kortessem
kortessem@ejv.be
Voor wie: Kids, Jong
EJV Oudsbergen
Evang. Kerk de herberg Oudsbergen
Dennenstraat 35
3670 Oudsbergen
oudsbergen@ejv.be
Voor wie: Kids, Jong
EJV Peer
Christengemeente Peer
Wittesteenstraat, 39
3990 Peer
peer@ejv.be
Voor wie: Kids, Jong
EJV Pelt
Evangelische Kerk t'Zout Pelt
Jeugdlaan 2
3900 Pelt
pelt@ejv.be
Voor wie: Kids, Jong
EJV Sint-Truiden
Evangelisch Gem. Sint-Truiden
Leopold II straat 15
3800 Sint-Truiden
sint-truiden@ejv.be
Voor wie: Kids, Jong
EJV Tongeren
GOV de Stem van de Goede Herder
Rutterweg 32
3700 Tongeren
tongeren@ejv.be
Voor wie: Kids, Jong
EJV Wijchmaal
Evangelische Kerk Wijchmaal Vzw
Achterstraat 108
3990 Peer (Wijchmaal)
wijchmaal@ejv.be
Voor wie: Kids, Jong
EJV Zwartberg
Christengemeente Zwartberg
Arbeidsstraat 56
3600 Zwartberg
zwartberg@ejv.be
Voor wie: Kids, Jong
West-Vlaanderen
EJV contact:
EJV Brugge
Evangelische Gemeente Brugge
Naaldenstraat 18-20
8000 Brugge
brugge@ejv.be
Voor wie: Kids, Jong
EJV Gistel
Evangelische Kerk De Ark Gistel
Koolaerdstraat 20b
8470 Gistel
gistel@ejv.be
Voor wie: Kids, Jong
EJV Ichtegem
Vrije Evang. Gem. Marcus Ichtegem
Schoolstraat 40 B
8480 Ichtegem
ichtegem@ejv.be
Voor wie: Kids, Jong
EJV Ieper
Evangelische kerk De Hoeksteen Ieper
Potyze 69
8900 Ieper
ieper@ejv.be
Voor wie: Kids, Jong
EJV Ieper – BeYou
Ieper - Be You vzw
Capucienenstraat 93
8900 Ieper
beyouieper@ejv.be
Voor wie: Jong
EJV Knokke-Heist
Evangelische Gem. Knokke-Heist
Hermans-Lybaertstraat 39
8301 Knokke-Heist
knokke-heist@ejv.be
Voor wie: Kids, Jong
EJV Kortrijk – De Pottenbakker
De Pottenbakker Kortrijk
Meensestraat 83
8500 Kortrijk
kortrijk@ejv.be
Voor wie: Kids, Jong
EJV Kortrijk – KingsKids
King's Kids Vlaanderen
Oudenaardsesteenweg 160
8500 Kortrijk
kingskids@ejv.be
Voor wie: Kids, Jong
EJV Kuurne
Evangelische Kerk Kuurne
Kattestraat 27
8520 Kuurne
kuurne@ejv.be
Voor wie: Kids, Jong
EJV Langemark – De Weg
Evangelische gemeente De Weg
Sint-Juliaanstraat 35A
8920 Langemark
ieper-deweg@ejv.be
Voor wie: Kids, Jong
EJV Nieuwpoort
Evangelische Geloofsgemeenschap Den Vuurtoren
Hoogstraat 42
8620 Nieuwpoort
nieuwpoort@ejv.be
Voor wie: Kids, Jong
EJV Oostrozebeke
Evangelische Gem. Oostrozebeke
Leegstraat 208
8780 Oostrozebeke
oostrozebeke@ejv.be
Voor wie: Kids, Jong
EJV Poperinge
Evangelische kerk Poperinge
Grote Markt 35
8970 Poperinge
poperinge@ejv.be
Voor wie: Kids, Jong
EJV Roeselare
Evangelische Christengemeente Roeselare
Henri Horriestraat 38
8800 Roeselare
roeselare@ejv.be
Voor wie: Jong
Oost-Vlaanderen
EJV contact:
EJV Aalst
Evangelische Gemeente Aalst
Zeeldraaierstraat 2
9300 Aalst
aalst@ejv.be
Voor wie: Kids, Jong
EJV Brakel
Evangelische Christenen Brakel
p/a: Kasteelstraat 32
9660 Brakel
brakel@ejv.be
Voor wie: Kids, Jong
EJV Deinze
Evangelische Gemeente Deinze
Huttestraat 10
9800 Deinze
deinze@ejv.be
Voor wie: Kids, Jong
EJV Eeklo
Christengemeente Eeklo
Zeelaan 22
9900 Eeklo
eeklo@ejv.be
Voor wie: Kids, Jong
EJV Gent – Aan De Leie
GOV - Kerk aan De Leie
Gordunakaai 28-30
9000 Gent
gent-aandeleie@ejv.be
Voor wie: Kids, Jong
EJV Gent – Amistad
Amistad Partnerships
Kasteellaan 172
9000 Gent
gent-amistad@ejv.be
Voor wie: Kids
EJV Gent – Bourgoyen
Evangelische Kerk Bourgoyen Gent
Brugsesteenweg 325
9000 Gent
gent-bourgoyen@ejv.be
Voor wie: Kids, Jong
EJV Gent – De Burg
Evangelische Gemeente De Burg Gent
Burgstraat 13
9000 Gent
gent-deburg@ejv.be
Voor wie: Kids, Jong
EJV Gent – Ganda
Vineyard Ganda Gent
Welpengang 3
9030 Gent
gent-ganda@ejv.be
Voor wie: Kids, Jong
EJV Gent – Timo Clubs
Timo Clubs Gent
burgstraat 13
9000 Gent
timoclubs@ejv.be
Voor wie: Kids
EJV Geraardsbergen
Evang. Gemeente Levensbron Geraardsbergen
Boelarestraat 52
9500 Geraardsbergen
geraardsbergen@ejv.be
Voor wie: Kids, Jong
EJV Lokeren
Evangelische Kerk 'De Brug' Lokeren
Kouter 30
9160 Lokeren
lokeren@ejv.be
Voor wie: Kids, Jong
EJV Maldegem
Evangelische kerk De Akker Maldegem
Karrewegel 47
9990 Maldegem
maldegem@ejv.be
Voor wie: Kids, Jong
EJV Menen
Evang. Chr. Vergadering Menen
Moeskroenstraat 712
8930 Menen
menen@ejv.be
Voor wie: Kids, Jong
EJV Oudenaarde
Evangelische Gem. / Licht Vzw - Oudenaarde
Blekerijstraat 15
9700 Oudenaarde
oudenaarde@ejv.be
Voor wie: Kids, Jong
EJV Sint-Niklaas
Veg Sint-Niklaas Vzw
Stationsstraat 27
9100 Sint-Niklaas
sint-niklaas@ejv.be
Voor wie: Kids, Jong
EJV Wondelgem
Evang. Gemeente 'De Rots', Wondelgem
Vierweegsestraat 54
9032 Wondelgem
wondelgem@ejv.be
Voor wie: Kids, Jong
EJV Zwijnaarde
Evangelische Kerk De Bron Zwijnaarde
Nederzwijnaarde 23
9052 Zwijnaarde
zwijnaarde@ejv.be
Voor wie: Kids, Jong

Scouting

EJV scouting is een nieuw project van het Evangelisch Jeugdverbond waarbij zowel scouting als onze christelijke identiteit centraal staan.
Antwerpen
EJV contact:
EJV Mechelen – Scouting
Scouting "De Vossen" Mechelen
Lakenmakersstraat 158
2800 Mechelen
mechelen-scouting@ejv.be
Voor wie: Bevers (1e-3e lj), Welpen (4e-6e lj)
Samenkomst: elke zondag om 14:00 - 17:00
Capaciteit: Volzet! Wachtlijst
West-Vlaanderen
EJV contact:
EJV Scouting – Ieper
Potyze 69
8900 Ieper
ieper@ejv.be
Voor wie: Kids, Jong
Samenkomst: maandelijks